Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Męska dłoń z palcami na klawiszach fortepianu

Ankieta dla uczniów naszej szkoły

Na prośbę Centrum Edukacji Artystycznej i Wizytatora Regionalnego prosimy naszych uczniów o wypełnienie ankiety. Do udziału w niej zapraszają: Instytut Socjologii oraz Instytut Muzykologii Uniwersytetu Wrocławskiego, które prowadzą badania na temat społecznego uwarunkowania gustów muzycznych i odbioru znaczeń muzyki. Badanie jest anonimowe, a uzyskane informacje będą wykorzystane wyłącznie do naukowych analiz statystycznych.

Wypełnienie ankiety zajmuje około 15-20 minut. Link do badania znajdziecie w dalszej części informacji.

Główna część ankiety polega na wysłuchaniu fragmentów muzyki, a następnie opisaniu znaczeń każdego z wysłuchanych przykładów. Autorzy badania chcą się dowiedzieć, jakie znaczenia może wyrażać muzyka i jakie cechy muzyki sprawiają, że słuchacze "dostrzegają" w konkretnej muzyce jakieś znaczenia.

Link do ankiety: https://forms.gle/stHVaoXNUVo9iSsy5

Osoby zainteresowane wynikami badań mogą skontaktować się z Ryszardem Lubienieckim (e-mail:  ryszard.lubienieck@uwr.edu.pl) lub Barbarą Pabjan (e-mail barbara.pabjan@uwr.edu.pl).

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-05-11 08:20:41przez:
Opublikowano:0000-00-00 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający: Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Stanisława Moniuszki w Ciechanowie
Odwiedziny:554

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo